Reply To: Prijedlog za plakat, letak, poster, web stranicu

O nama Forums Forum Skola Letenja Prijedlog za plakat, letak, poster, web stranicu Reply To: Prijedlog za plakat, letak, poster, web stranicu

marko.kauzlaric
Participant

Edo, slazem se da bi se moglo dodati “samostalno letenje na cijelom teritoriju RH”, “sudjelovanje na natjecanjima”, “letenje u Alpama, Livnu, Namibiji, Australiji” i tomu slično.
I sa nekim drugim tockama se se slazem ali mislim da je prioritet slati informaciju. Naime ostalo je 1 mjesec za prikupiti kandidate. Text koji je poslao Marko H. sadrzi sve potrebne informacije a naravno ako ti saljes email nekome (poznatom, prijatelju itd) mozes dotati i skinuti sta ti smeta ionako se kandidat mora javiti Marku i prijaviti ako ga interesira.

Ja sam vec poslao email nekim svojim prijateljima i nesto ovako sam napisao prije teksta od Marka:

“Dolje sam ti stavio detalje oko skole.
U principu bi se pocelo pocetkom 3 mjeseca i cijela obuka (letovi i teorija) bi bila gotova do kraja 7 mjeseca. Mislim da je sada rok za ispit za dozvolu u 9 mjesecu pa preko ljeta imas vremena uciti i letiti.
Ako si zaintereserian i zelis se upisati za skolu javi mi pa cu te staviti u grupu za “obuku upoznavanja” (vidi dolje). Ako zelis doci na Grobnik prije pocetka skole i pogledati avion i jedrilice nije problem, mozemo se dogovoriti pa cemo se naci na Grobniku.
Slobodno se javi za bilo koje pitanje ili posalji email.”

Mozes i ti nesto slicno reci i opisati sta mislis… samo sto prije pisi ljudima,